aboutus

Wuxi East Group Trading Co.,Ltd

Wuxi East Group Trading Co.,Ltd Wuxi East Group Trading Co.,Ltd Wuxi East Group Trading Co.,Ltd
1 2 3
Rodzaj działalności: Producent
Sprzedawca
Rynek Główny: Na calym swiecie
marki: Grupa wschodnia
Ilość pracowników: >50
Coroczne wyprzedaże: 500-800
Rok założenia: 1997
pc Export: 50% - 60%
O nas
Wprowadzenie

Grupa Wschodnia w skrócie

 

Klej topliwy jest rodzajem najbardziej wydajnej i ekologicznej metody dla naszego globalnego rynku wzrostu.East Group jako średniej wielkości producent klejów w Chinach rozpoczęła swoją działalność od 1997 roku. Tradycja i doświadczenie z ponad 24 lat, już jesteśmy jednym z największych dostawców klejów termotopliwych w Chinach.

 

Nasza roczna produkcja ponad 50 000 ton obejmuje większość klejów termotopliwych, którymi są EVA, PSA, PUR, tymczasem jesteśmy profesjonalistami w klejeniu próżniowym.Nasz klej może być szeroko stosowany w różnych gałęziach przemysłu, m.in. w przemyśle poligraficznym i opakowaniowym, przemyśle drzewnym, produkcji wyrobów higienicznych, produkcji etykiet i taśm, przemyśle wyrobów medycznych, przemyśle materiałów wodoodpornych, przemyśle filtrów itp.

 

East Group posiada zaawansowane technologicznie laboratorium z profesjonalnym technikiem chemicznym, modernizujące warsztaty i wyposażone w zaawansowany tryb zarządzania produkcją i ścisły system zarządzania jakością.Ścisłe zarządzanie magazynem, aby zagwarantować jakość produktów.

Pozycja lidera innowacji klejów w Chinach sprawia, że ​​jesteśmy dobrze znani na wielu rynkach i zastosowaniach.Laboratorium i eksperci na poziomie krajowym zapewniają najlepsze kompleksowe rozwiązanie dla wszystkich naszych klientów.

Historia

East Group jako średniej wielkości producent klejów w Chinach rozpoczęła swoją działalność od 1997 roku.

Tradycja i doświadczenie od ponad 24 lat jesteśmy już jednym z największych dostawców klejów termotopliwych w Chinach.

Usługa

Dążymy do tego, aby być najpopularniejszym dostawcą klejów przemysłowych dla naszych klientów.

Zapewniamy klientom stabilną i wysokiej jakości jakość produktów, najbardziej niezawodną obsługę i najbardziej konkurencyjne cenowo rozwiązania klejące, a tym samym nawiązujemy bliskie, długoterminowe partnerstwo z klientami.

Nasz zespół

Jesteśmy innowacyjnym zespołem

Nasza firma przestrzega niezależnych innowacji i angażuje się w badania naukowe i rozwój.Ma ponad dziesięciu pracowników badawczo-rozwojowych i kilka patentów na wynalazki.

 

Jesteśmy profesjonalnym zespołem

Zespół badawczo-rozwojowy naszej firmy posiada wieloletnie profesjonalne zaplecze techniczne w zakresie badań i rozwoju klejów oraz powłok funkcjonalnych.Dostarcza nie tylko klientom produkty, ale także dostarcza klientom kompletny zestaw rozwiązań.

 

Jesteśmy uczciwym zespołem

Nasza firma została oceniona jako przedsiębiorstwo kredytowe przez wiele instytucji i klientów i stale umacnia swoją pozycję rynkową w krajowej branży klejów i nadal tworzy wartość dla pracowników, klientów i akcjonariuszy.

Szczegóły kontaktu